مواد لازم:
برنامه باشگاه پیشنهاد
روی عکس بزنید و برنامه را دانلود کنید. حتما راهنما را مطالعه بفرمایید تا بیشتر با باشگاه پیشنهاد آشنا شوید.
پنج نفر دوست و آشنا
این پیشنهاد برای یک گروه پنج نفره است که هر نفر باید حداقل صد تومن تو کارت بانکیش برای خرید کردن داشته باشد :) واقعا انتظار زیادی نیست.
دقت و هماهنگی
پیشنهاد خامه ای از 98/03/28 در برنامه باشگاه پیشنهاد در دسترس است بنابراین با گروه خود هماهنگ باشید و اطلاعات لازم را در اختیارشان قرار دهید.
برنده ها
در تاریخ پنجشنبه 98/03/23 قرعه کشی انجام می شود و ده گروه خریدی که تکمیل شده باشند به قید قرعه برنده یک جعبه حداقل شامل 15 عدد نون خامه ای می شوند. هدیه در عصر جمعه 98/03/24 به آدرس ایجاد کننده گروه ارسال می شود. امیدواریم عصر جمعه، دور هم، با نون خامه ای لحظات شادی را تجربه کنید.
نکته مهم
فقط گروه هایی که همه اعضای آنها اطلاعات اولیه پروفایل خود را شامل نام و نام خانوادگی تکمیل کرده باشند شانس خوردن نون خامه ای را دارند. بنابراین پیشنهاد می کنیم بعد از نصب و ثبت نام بلافاصله پروفایل های خود را تکمیل کنید.
بازنده ها
با توجه به اینکه برگشت وجه 100 تومان به صورت کارتی امکان پذیر است اما هزینه ای بیشتر از خود وجه دارد تصمیم گرفتیم معادل تمامی مبالغ، شامل گروه های برنده، بازنده و تکمیل نشده را به حساب یک گروه خیریه واریز کنیم و مدارک آن را برای تمامی شرکت کنندگان در رویداد ارسال کنیم. خلاصه اینکه بازنده نداریم!
حالا که تا این پایین اومدید این چند جمله را هم بخوانید:
پدر بزرگ نویسنده این سطور همیشه میگه دو تا چیز دسته جمعیش خیلی صفا داره
1 - کنار هم کار کردن 2 - سر یک سفره نشستن و کنار هم میل کردن
خود نویسنده اما معتقده علاوه بر این ها، کنار هم خرید کردن هم خیلی حال میده، یه حس و حالی تو مایه های نون خامه ای :) امیدوارم نصیبتون بشه