این پیشنهاد مخصوص خرید اولی هاست تا به این بهانه بیشتر با باشگاه پیشنهاد آشنا بشید! هم تجربه کارکردن با اپ را به دست میارید هم دور هم نیم کیلو نون خامه ای میل میکنید!
مواد لازم:
برنامه باشگاه پیشنهاد
روی عکس بزنید و برنامه را دانلود کنید. هم نسخه اندروید و هم نسخه IOS دردسترس شماست! حتما راهنما را مطالعه بفرمایید تا بیشتر با باشگاه پیشنهاد آشنا شوید.
پنج نفر دوست و آشنا
این پیشنهاد برای یک گروه پنج نفره است که هر نفر باید حداقل صد تومن تو کارت بانکیش برای خرید کردن داشته باشد :) که واقعا انتظار زیادی نیست. فراموش نکنید پرداخت حتما باید به صورت آنلاین صورت بگیره!
دقت و هماهنگی
این پیشنهاد خامه ای در حال حاضر در برنامه باشگاه پیشنهاد در دسترسه و معلوم نیست تا کی ادامه پیدا بکنه بنابراین عجله کنید با گروه خود هماهنگ باشید و اطلاعات لازم را در اختیارشان قرار دهید.
برنده ها
هر هفته پنجشنبه ها هماهنگی های لازم با گروه های خریدی که تکمیل شده اند صورت می گیرد و نون خامه ای ها در عصر جمعه به آدرس ایجاد کننده گروه ارسال می شود. امیدواریم عصر جمعه، دور هم، با نون خامه ای لحظات شادی را تجربه کنید.
نکته مهم
فقط گروه هایی که همه اعضای آنها اطلاعات اولیه پروفایل خود را شامل نام و نام خانوادگی تکمیل کرده باشند شانس خوردن نون خامه ای را دارند. بنابراین پیشنهاد می کنیم بعد از نصب و ثبت نام بلافاصله پروفایل های خود را تکمیل کنید. دقت داشته باشید هر کاربر تنها یک بار می تواند از این پیشنهاد استفاده کند بنابراین از عضویت در گروه های تکراری خودداری کنید تا اعضای گروهی که برای بار اول اقدام کردند شانس خوردن نون خامه ای را از دست ندهند.
بازنده ها
گروه هایی که در مهلت مقرر تکمیل نشوند و یا شامل اعضایی باشند که قبلا برای این پیشنهاد اقدام کرده باشند بازنده های ما لقب می گیرند. با توجه به اینکه برگشت وجه 100 تومان به صورت کارتی امکان پذیر است اما هزینه ای بیشتر از خود وجه دارد تصمیم گرفتیم معادل تمامی مبالغ، شامل گروه های برنده و بازنده را به حساب یک گروه خیریه واریز کنیم و مدارک آن را برای تمامی شرکت کنندگان در پیشنهاد ارسال کنیم. خلاصه اینکه بازنده نداریم!
حالا که تا این پایین اومدید این چند جمله را هم بخوانید:
پدر بزرگ نویسنده این سطور همیشه میگه دو تا چیز دسته جمعیش خیلی صفا داره
1 - کنار هم کار کردن 2 - سر یک سفره نشستن و کنار هم میل کردن
خود نویسنده اما معتقده علاوه بر این ها، کنار هم خرید کردن هم خیلی حال میده، یه حس و حالی تو مایه های نون خامه ای :) امیدوارم نصیبتون بشه