باشگاه پیشنهاد

باشگاه پیشنهاد چیست

«باشگاه پیشنهاد» یک پلتفرم خرید گروهی با استفاده از شبکه های اجتماعی ست.
ما تلاش می کنیم با فراهم کردن بستری برای پیشنهاد دادن چیزهای خوب به یکدیگر، صرفا یک فروشگاه اینترنتی نباشیم.
در «باشگاه پیشنهاد» خریداران در قبال خرید های چند نفره و گروهی تخفیف واقعی دریافت می کنند اما این همه ماجرا نیست و هدف اصلی ما ایجاد فضایی برای معرفی، ارائه و رقابت محصولات با کیفیت با استفاده از ظرفیت های اجتماعی خریداران است.

باشگاه پیشنهاد

خرید چگونه اتفاق می افتد

خرید به سه صورت در وب سایت «باشگاه پیشنهاد» اتفاق می افتد
1) انتخاب یکی از پیشنهادها از لیست پیشنهادهای داخل وب سایت ، انجام پرداخت و تشکیل گروه خرید
2) لمس کردن لینک به اشتراک گذاشته شده در شبکه های اجتماعی ، مشاهده گروه خرید و پرداخت
3) انتخاب یکی از گروه های خرید فعال در صفحه پیشنهاد ، مشاهده گروه خرید و پرداخت

خرید از باشگاه پیشنهاد

به اشتراک گذاری گروه خرید

بعد از مرحله پرداخت این امکان برای شما فراهم است که لینک گروه خرید خود را در شبکه های اجتماعی با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. دوستان و آشنایان شما با لمس لینک گروه خرید در شبکه های اجتماعی، به صفحه گروه خرید در وبسایت «باشگاه پیشنهاد» می روند و با مشاهده پیشنهاد در صورت تمایل می توانند به گروه خرید بپیوندند.
همچنین اطلاعات گروه های خرید همواره از گزینه گروه های من در منوی بالایی وب سایت در دسترس است. و در صورتی که گروه منقضی نشده باشد امکان به اشتراک گذاری و پیشنهاد به دوستان وجود دارد.
همچنین اطلاعات گروه های خرید همواره از گزینه گروه های من در منوی بالایی وب سایت در دسترس است. و در صورتی که گروه منقضی نشده باشد امکان به اشتراک گذاری و پیشنهاد به دوستان وجود دارد.

خرید گروهی از باشگاه پیشنهاد

نهایی شدن خرید

در هر پیشنهاد مشخص شده است که قیمت گروهی یک کالا یا یک خدمت برای یک گروه خرید چند نفری چقدر است مثلا : برای 5 نفر 100,000 هزار تومان. این به این معنی است که این خرید وقتی نهایی می شود که نفر پنجم پرداخت خود را انجام دهد و گروه خرید تکمیل شود. وقتی این اتفاق بیافتد از طرف باشگاه پیشنهاد با شما تماس گرفته می شود و امور مربوط به هماهنگی ارسال ( برای کالا ها ) انجام می شود.

تکمیل گروه خرید باشگاه پیشنهاد

ارسال کالا

با توجه به این که مشخص نیست که گروه خرید تشکیل شده کی تکمیل می شود به محض تکمیل شدن گروه با اعضای گروه تماس گرفته می شود و جهت ارسال هماهنگی های لازم صورت میگیرد. برای این منظور لازم است اطلاعات مربوط به آدرس در پروفایل کاربری صحیح وارد شده باشد.

ارسال کالا از باشگاه پیشنهاد

تکمیل نشدن گروه خرید

هر گروه برای تکمیل شدن مدت زمان محدودی دارد که این مدت در متن پیشنهاد ها قید شده است معمولا این زمان بین 3 تا 10 روز می باشد. مدت زمان باقی مانده در صفحه اطلاعات گروه قابل مشاهده می باشد.
اگر گروه در مدت زمان مشخص شده تکمیل نشود گروه منقضی می گردد. و اگر وجهی از اعضای گروه دریافت شده باشد با هماهنگی با هریک از اعضا این مبالغ برگشت داده می شود.

گروه خرید منقضی شده باشگاه پیشنهادد